ژامبون گوشت 420 میلیون تومنی!!!😱

ژامبون گوشت گران قیمت

یکی از عجیب ترین خبر هایی کهدر بین ترین های روز و هفته و ماه نظرمان را ارزش گران ترین ژامبون گوشت به خویش جلب کرد که در مدل خویش جذاب بود. اگر  شما کاربران پرشین تی نیز دوست دارید با این ژامبون گوشت لوکس و اما گران‌قیمت آشنا شوید با ما در ادامه همراه باشید.

طرز تهیه ژامبون گوشت گران قیمت 

یکی تولیدکنندگان معروف اسپانیایی زامبون گوشت در جهان به تازگی در باب ارزش باورنکردنی بهترین محصولش خبری را منتشر نموده است که در مدل خویش جالب و با اهمیت بود، این تولید کننده خبر از فروش ژامبونی منحصر به فرد به ارزش کمی بیشتر از 4000 دلار به یک کدام از مشتریان ژاپنی اش داد.

اتفاقی غیرقابل باور که به سفارش مشتری ژاپنی نسبت به تولید این ژامبون اقدام کرده است!

 

طرز-تهیه-ژامبون-گوشت

 

ژولیو رویلا ( مدیر سیرا مایو جابوگو ) ارزش یک ژامبون گوشت که با دستورالعمل های خاصی تنظیم شده‌است را ذکر کرد . این زامبون گوشت از گوشت خوک ایبری تولید شده‌است  ساخت آن دستکم از دو سال پیش شروع شد، درست وقتی که مشتری ژاپنی آن را پیشنهاد داد و خاطرنشان کرد خوک هایی را انتخاب نمایند و شرایطی مهیا نمایند تا دست‌کم 100 روز در کوههای سیرا مایور به چرا بروند و رژیم غذایی آن ها تنها دربرگیرنده گیاهان و حشره‌ها باشد.
این ژامبون گوشت 100 درصد از گوشت خالص خوک کیفیت بالا با کیفیت ایجاد شده است و دو سال در دست فرآوری بوده است. گذشته از تولید زامبون گوشت از این خوک مراقبت ژنتیکی به عمل آمده است و از سال 2014 تا 2015 یک رژیم غذایی ارگانیک برای وی مصرف شده شده‌است.  این زامبون گوشت 10 کیلویی در ماه ژانویه یعنی ماه پیشین به پیشنهاد دهنده ی مخصوصش تحویل داده شد. ارزش آن بیش تر از 14 هزار دلار است که حال تبلیغاتش در تلویزیون ژاپن انجام می شود و احتمالاً یکی گرانترین ژامبون گوشت های عالم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *